OLEFAR® DUO SOLEFARIN


VEICINA IMŪNSISTĒMAS DARBĪBU!


Imūnsistēma ir komplicēta organisma aizsargsistēma pret dažādām infekcijām.

KAD LIETOT OLEFAR® DUO SOLEFARIN?

Novājināta imūnsistēmas darbība

Veicinātu atveseļošanās procesu

Mazinātu nogurumu un nespēku

GADIEM EJOT, IMŪNSISTĒMA NOVECO, UN REZULTĀTĀ ORGANISMS KĻŪST UZŅĒMĪGĀKS PRET INFEKCIJĀM.KAS LIECINA PAR IMŪNSISTĒMAS DARBĪBAS TRAUCĒJUMIEM?

bieža saaukstēšanās

herpes infekcija jeb aukstumpumpas

hroniskas kaites

alerģiskas reakcijas

lēni dzīstošas brūces

OLEFAR® DUO SOLEFARIN video

OLEFAR® DUO SOLEFARIN

Ikdienā cilvēks tiek pakļauts dažādiem faktoriem, kas var ietekmēt veselību, tāpēc ir ļoti būtiski uzturēt normālu imūnsistēmas darbību!

Solefarin cilvēks LV.png

PAR OLEFAR® DUO SOLEFARIN

Solefarin jaunais dizains.pngOlefar® DUO Solefarin sastāvā esošās minerālvielas cinks un selēns veicina normālu imūnsistēmas darbību un šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu. Vitamīni D, B6 un B12 palīdz uzturēt normālu imūnsistēmas darbību, vitamīni B6 un B12 palīdz samazināt nogurumu un nespēku. Arabinogalaktāns ir šķiedrviela ar prebiotisku iedarbību, kas palīdz uzturēt zarnu trakta veselību.

LIETOŠANA


Ieteicams lietot iekšķīgi pa 1 kapsulai 1 reizi dienā pēc ēšanas


Devu var palielināt pēc ārsta vai farmaceita rekomendācijas.

Ieteicams no 12 gadu vecuma.


* Pirms produkta lietošanas iesakām rūpīgi izlasīt lietošanas instrukciju kā arī konsultēties ar ārstu vai farmaceitu par tā iedarbību uz organismu. Reģistrēts PVD Novērtēšanas un reģistrācijas centrā kā uztura bagātinātājs Nr. 10745. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

OLEFAR® DUO SOLEFARIN SASTĀVS

Rauga (Saccharomyces cerevisiae) beta-glikāni (1.3/1.6 glikopolisaharīdi)

Arabinogalaktāns

Selēns

Cinks

D vitamīns

B6 vitamīns

B12 vitamīns

Iedzimtā un iegūtā imunitāte mijiedarbojas un darbojas kopā, lai iznīcinātu patogēnus mikroorganismus un pasargātu organismu no infekcijām.

OLEFAR® DUO SOLEFARIN

Solefarin tabula betaglikāns un arabino LV.png

Solefarin vitamīni LV.png

Olefar® DUO Solefarin kalpo kā degviela organismam!

KĀDA IR ATŠĶIRĪBA STARP BETA-GLIKĀNIEM?

Solefarin beta glikānu atšķirība LV.pngPētījumi liecina, ka beta-glikāni (1.3/1.6 glikopolisaharīdi) ir vienīgie beta-glikāni, kam piemīt imūnstimulējoša iedarbība.


Beta-glikāniem, kas atrodami auzās un miežos, nepiemīt imūnstimulējošas iedarbības.

KĀ UZLABOT IMŪNSISTĒMAS DARBĪBU?

OLEFAR® DUO SOLEFARIN

Pietiekams un kvalitatīvs miegs (vismaz 7 stunbdas)

Fiziska aktivitāte

Stresa kontrolēšana

Veselīgs ķermeņa svars

Regulāra roku mazgāšana

OLEFAR® DUO SOLEFARIN PASAULES MĒROGĀ

Pieejams aptiekās Eiropā, Tuvajos Austrumos un Āzijā
Olefar® DUO Solefarin premium klases produkts normālai imūnsistēmas darbībai
Atzīts zīmols imūnsistēmas darbības veicināšanai

Solé Pharma Healthcare

Par mums

Solé Pharma® Healthcare ir dinamisks Latvijas farmācijas uzņēmums, kas ražo augstas kvalitātes farmaceitiskos produktus ciešā sadarbībā ar ārstiem, farmaceitiem un zinātniskajiem institūtiem, garantējot izcilu kvalitāti un individuālu pieeju katram klientam, izplatītājam un partnerim. Pateicoties profesionālai komandai un mūsdienīgai ražotnei, Solé Pharma® Healthcare portfelī ietilpst vairāk nekā 50 dažādas formulas, kuru starpā ir arī pasaulē atzīti zīmoli. Solé Pharma® produkti satur aminoskābes, ārstniecības augu ekstraktus, vitamīnus un mikroelementus, kas pierādījuši savu efektivitāti klīniskajos pētījumos un ikdienas praksē.

Pateicoties zinātniskajam departamentam, Solé Pharma® Healthcare ikgadu izstrādā jaunas formulas, ņemot vērā katras valsts individuālās vajadzības. Uzņēmums ir ieguvis starptautisku atpazīstamību, kas nodrošina nepārtrauktu attīstību un efektīvu sadarbību, kas nodibināta 17 valstīs Eiropā, Tuvajos Austrumos un Āzijā. Uzņēmuma galvenie virzieni ir augstas kvalitātes oriģinālproduktu izveide un ražošana, balstoties uz jaunākajām tehnoloģijām dabas zinātnēs. Solé Pharma® misija ir dzīves kvalitātes uzlabošana, piedāvājot augstas kvalitātes farmaceitiskos oriģinālproduktus. Solé Pharma® vīzija ir kļūt par vienu no trim vadošajiem farmācijas produktu ražotājiem Eiropā.

SOLÉ PHARMA HEALTHCARE

Kur pirkt OLEFAR® DUO SOLEFARIN?