Solefarin


VEICINA IMŪNSISTĒMAS DARBĪBU!


Imūnsistēma ir komplicēta organisma aizsargsistēma pret dažādām infekcijām.

FAKTORI, KAS IETEKMĒ MŪSU VESELĪBU

Ikdienā cilvēks tiek pakļauts dažādiem faktoriem, kas var ietekmēt veselību, tāpēc ir ļoti būtiski uzturēt normālu imūnsistēmas darbību!

Solefarin cilvēks LV.png

Iedzimtā un iegūtā imunitāte mijiedarbojas un darbojas kopā, lai iznīcinātu patogēnus mikroorganismus un pasargātu organismu no infekcijām

KAD LIETOT SOLEFARIN?

Novājināta imūnsistēmas darbība

Veicinātu atveseļošanās procesu

Mazinātu nogurumu un nespēku

Solefarin


Solefarin sastāvā esošās minerālvielas cinks un selēns veicina normālu imūnsistēmas darbību un šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu. Vitamīni D, B6 un B12 palīdz uzturēt normālu imūnsistēmas darbību, vitamīni B6 un B12 palīdz samazināt nogurumu un nespēku. Arabinogalaktāns ir šķiedrviela ar prebiotisku iedarbību, kas palīdz uzturēt zarnu trakta veselību.


Lietošana: ieteicams lietot iekšķīgi pa 1 kapsulai 1 reizi dienā.

Devu var palielināt pēc ārsta vai farmaceita rekomendācijas.

SASTĀVS

Rauga (Saccharomyces cerevisiae) beta-glikāni (1.3/1.6 glikopolisaharīdi)

Arabinogalaktāns

Selēns

Cinks

D vitamīns

B6 vitamīns

B12 vitamīns

SOLEFARIN

GADIEM EJOT, IMŪNSISTĒMA NOVECO, UN REZULTĀTĀ ORGANISMS KĻŪST UZŅĒMĪGĀKS PRET INFEKCIJĀM.KAS LIECINA PAR IMŪNSISTĒMAS DARBĪBAS TRAUCĒJUMIEM?

bieža saaukstēšanās

herpes infekcija jeb aukstumpumpas

hroniskas saslimšanas

alerģiskas reakcijas

lēni dzīstošas brūces

SOLEFARIN

Solefarin_tabula_betaglikans_un_arabino_LV.width-500-01.png

Solefarin vitamīni LV.png

KĀDA IR ATŠĶIRĪBA STARP BETA-GLIKĀNIEM?

Solefarin-web-papildus-04.pngPētījumi liecina, ka beta-glikāni (1.3/1.6 glikopolisaharīdi) ir vienīgie beta-glikāni, kam piemīt imūnstimulējoša iedarbība.


Beta-glikāniem, kas atrodami auzās un miežos, nepiemīt imūnstimulējošas iedarbības.

Kā uzlabot imūnsistēmas darbību ?

Solefarin-materiali-67-01-02.png

Solefarin

KALPO KĀ DEGVIELA ORGANISMAM!


SOLEFARIN PASAULES MĒROGĀ

Pieejams aptiekās Eiropā, Tuvajos Austrumos un Āzijā
Solefarin premium klases produkts normālai imūnsistēmas darbībai
Atzīts zīmols imūnsistēmas darbības veicināšanai

Solé Pharma Healthcare

Solé Pharma

Solé Pharma® Healthcare ir dinamisks Latvijas farmācijas uzņēmums, kas ražo augstas kvalitātes farmaceitiskos produktus ciešā sadarbībā ar ārstiem, farmaceitiem un zinātniskajiem institūtiem, garantējot izcilu kvalitāti un individuālu pieeju katram klientam, izplatītājam un partnerim. Pateicoties profesionālai komandai un mūsdienīgai ražotnei, Solé Pharma® Healthcare portfelī ietilpst vairāk nekā 50 dažādas formulas, kuru starpā ir arī pasaulē atzīti zīmoli. Solé Pharma® produkti satur aminoskābes, ārstniecības augu ekstraktus, vitamīnus un mikroelementus, kas pierādījuši savu efektivitāti klīniskajos pētījumos un ikdienas praksē.

Pateicoties zinātniskajam departamentam, Solé Pharma® Healthcare ikgadu izstrādā jaunas formulas, ņemot vērā katras valsts individuālās vajadzības. Uzņēmums ir ieguvis starptautisku atpazīstamību, kas nodrošina nepārtrauktu attīstību un efektīvu sadarbību, kas nodibināta 22 valstīs Eiropā, Tuvajos Austrumos un Āzijā. Uzņēmuma galvenie virzieni ir augstas kvalitātes oriģinālproduktu izveide un ražošana, balstoties uz jaunākajām tehnoloģijām dabas zinātnēs. Solé Pharma® misija ir dzīves kvalitātes uzlabošana, piedāvājot augstas kvalitātes farmaceitiskos oriģinālproduktus. Solé Pharma® vīzija ir kļūt par vienu no trim vadošajiem farmācijas produktu ražotājiem Eiropā.

SOLÉ PHARMA HEALTHCARE

Kur pirkt SOLEFARIN?